icon

Summertime Saga

0.18.6 için Android

4.3

769

Eğlenceli bir yaz macerası

16.6M

Bu uygulamayı oyla

Acıklı 'görsel roman' Summertime Saga'da bir öğrenci olun! Hikaye, baş kahramanın babası ölünce başlar, babasının Mafyaya olan borcunun sorumluluğu artık sizin ve ailenizindir.

Summertime Saga doğrudan bir gelişmeye sahip değildir, dilediğiniz zaman şehri ziyaret etmekte ve yolunuza çıkan diğer karakterlerle etkileşime geçmekte özgürsünüz. Fakat, her gün üç aktivite tamamlanabilir, sonrasında yeni bir güne başlamak için uyumalısınız.

Baş kahramanınız siz aktivitelere katıldıkça yavaş bir şekilde ilerleyen bir dizi niteliklere sahiptir. Örneğin, rap müzik savaşları ile çekiciliğinizi ya da spor salonuna giderek fiziksel özelliklerinizi artırın.

Bir çok 'görsel roman'da olduğu gibi Summertime Saga'nın da en ilgi çekici unsuru bir çok karakter romantik ilişkiye başlayabilmenizdir. Karakterin öz geçmişini daha derinlemesine öğrenmeye başladıkça çok daha fazla ilginç detay öğrenirsiniz.

Summertime Saga ile maceranıza başlayın! Eğlenceli (ve bazen biraz riskli) hikayenin, sayısız altplanın ve dikkat çeken grafiklerinin tadını çıkarın.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X